Hizmetlerimiz
Cerrahi Müdahale
Cerrahi Müdahale Kedi ve köpeğinize uzman ekibimiz ile 24 saat cerrahi müdahale hizmeti uzman doktorlarımız tarafından verilmektedir.
 
tümü »
 
Pet Kuaför
Pet Kuaför Evcil hayvanlarınızın kuaförlük hizmeti için deneyimli personelimiz, temizliğine son derece dikkat ettiğimiz banyo ve kuaför odasında her gün hizmet vermektedir.
 
tümü »
 
 
Röntgen
Röntgen Yaklaşık 10 dakika gibi bir sürede kaliteli film ve kaliteli baskı imkanı veren röntgen ve otomatik röntgen banyomuz, hızlı teşhisin yanında aynı zamanda sizi ve hastanızı sıkıntılı bekleyişten de kurtarıyor.
 
tümü »
 
Muayene
Muayene Sakarya'da hizmet veren Ayvaz Veteriner Kliniği, 7/24 daima düm hayvan dostlarınızın muayene hizmeti ile yanınızdadır.
 
tümü »
 
 
Dahiliye
Dahiliye İç Hastalıkları olarak da adlandırılan dahiliye, geniş kapsamlı bir bilim dalıdır. Çeşitli şikayetler ile kliniğimize getirilen evcil hayvanların ayakta ve yatarak tedavilerinin düzenlendiği..
 
tümü »
 
Laboratuar
Laboratuar Spesifik testler için dışarıdan anlaşmalı olarak özel küçük hayvan laboratuarları ile çalışmaktayız. Kliniğimiz bünyesinde idrar, kan analizleri, viral hastalık testleri, dermatolojik testler yapılmaktadır.
 
tümü »
 
 
Aşılama
Aşılama Kliniğimizde A kalite ithal aşılar kullanılmaktadır. Dostlarımızın sağlığı açısında aşı programlarını takip etmeniz çok önemlidir.
 
tümü »
 
Petshop
Petshop Ayvaz Veteriner Kliniği olarak evcil hayvanlarınızın aksesuarlarını, mamalarını ve oyuncakları gibi birçok ürünlerin satışını yaparak sizlere güvenilir Petshop hizmetleriniz sunmaktayız.
 
tümü »
 
 
Pet Mama
Pet Mama Evcil hayvanlarınızın dengeli beslenmelerinde hak ettiği önemi görebilmeleri ve evcil hayvan sahiplerinin her zaman sağlıklı - kaliteli mamaları bulabilecekleri tek adres.
 
tümü »
 
Doğum
Doğum Kliniğimizde evcil hayvanlarınız için 7/24 doğum hizmetleri verilmektedir.
 
tümü »
 
 
Onkoloji
Onkoloji Evcil hayvanlar bilhassa kedi ve köpeklerde hücrelerin kontrolsüz ve anormal bir şekilde büyüyüp çoğalması ile ortaya çıkan ve sıkca karşılaştığımız tümör vakalarınının teşhisi, tanısı ve tedavisini operasyonla veya ilaclarla sağaltımların tamamı merkezimizde başarılı bir şekilde yapılabilmektedir.
 
tümü »
 
Anestezi
Anestezi Kliniğimiz de hastalarımızın çeşitli yaralanmalar ya da hastalıklarının tedavisi için cerrahi ve ortopedik operasyonlar sıklıkla yapılmaktadır.
 
tümü »
 
 
Beslenme Danışmanlığı
Beslenme Danışmanlığı Evcil hayvanlarınızın yaşamlarının değişik periyotlarında (yavru, erişkin, yaşlı ) ve özel diyet gereksinimleri durumlarında daha sağlıklı ve uzun bir yaşam geçirmeleri için gerekli ürünleri önermekteyiz.
 
tümü »
 
Veteriner Diş Hekimliği
Veteriner Diş Hekimliği Hayvanların dişleri de insanlarda olduğu gibi bakım ister. Özellikle evde beslenen hayvanların diş sağlığı hayvanın genel sağlığını yakından ilgilendirmektedir.
 
tümü »
 
 
 
Sakarya Rehberim